SIRADIŞI BiR KARŞILAMA
Lokomotif şehrimiz Ankara. Kalbimiz. Ekonominin merkezi. Sadece Türkiye’nin değil, iş ve siyaset dünyasının da başkenti.
Bu önemli şehrimiz, şimdi devasa bir projeye merhaba diyor;
Ankaralıları ve Ankara’ya gelenleri, Esenboğa Havalimanı’na 7 km mesafede, 2300 busidence ve 1000 residence'lık sıradışı yaşamıyla selamlıyor...
Northgate Ankara.

Proje; İçinden su kanalı geçen ve sandalla gezilebilen AVM’si, 55.000 kişilik amfi tiyatrosu, yelkenlilerin gezindiği göleti, ormanı, 200.000 m²’lik cennet parkı, şelaleleri, kongre merkezi, Hilton Oteli, özel hastanesi, özel üniversitesi ve toplam 1.000.000 m²’lik alanıyla, her santimi sıradışı...
ANKARA’DA iŞiN DE YAŞAMIN DA YATIRIMIN DA RENGi DEĞiŞiYOR
Northgate Ankara’da 28 m²’den başlayan 2300 lüks busidence bulunuyor. Sık sık Ankara’yı ziyaret etmek durumunda kalan veya yatırımla uğraşan iş adamları düşünülerek tasarlanan ev ofisler projenin ana odağını oluşturuyor.

Busidence'ler dışında, Northgate Ankara’da aileler için 1000 adet lüks residence da mevcut. Northgate Ankara, tasarladığı ayrıcalıklı yaşam ve çalışma alanlarıyla, sadece Ankaralıların değil, tüm iş dünyasının ilgisini şimdiden çekiyor.
YATIRIMIN YENi MERKEZi NORTHGATE ANKARA
Havalimanına 5 dakika mesafede bulunan Northgate Ankara, çevresindeki eğitim, üretim ve savunma sanayi tesisleri sebebiyle, çok merkezi ve önemli bir konuma sahip.

Yakın çevresinde Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, Anka Teknoloji Üniversitesi ve UPEM olmak üzere 3 adet okul yer alıyor. Hemen doğusunda, dünyada sayılı Air Expo fuarlarından birisi olması beklenen Akyurt Fuar Alanı var. 2 km uzağındaki Otonomi ise, gelecekte Ankara’nın otomobil satış merkezi olması için inşa ediliyor. Tüm bu etkenler çevresinde, yakın çevresindeki
nüfus-istihdam yoğunluğuna ve ekonomik gelişime bakıldığında, Northgate Ankara’nın, kısa zamanda Ankara’nın en çok kazandıran projelerinden biri olmasına ve yatırımcıların yüzünü güldürmesine kesin gözüyle bakılıyor.
BU CENNET iNSANIN ÖMRÜNE ÖMÜR KATAR
Northgate Ankara’da park kelimesine yepyeni bir boyut kazandıran, 200.000 m²’lik adına Northgate Ankara Cennet Parkı denilen, eşsiz bir yapı var. Northgate Ankara Cennet Parkında yeşilin her rengi, iş sonrası yenilenmek var. Tazelik var.

30.000 m² büyüklüğünde göletiyle bambaşka bir dünya Northgate Ankara. Yoğun geçen bir iş gününün yorgunluğunu yelkenliyle gezerek atabileceksiniz.